Szukasz zespołu, który sprawi że Twoja impreza będzie oprawiona elegancką, oryginalną i stylową muzyką? Dobrze trafiłeś!!! Cracow Cover Band to zespół, który świetnie sprawdza się na bankietach, imprezach firmowych, czy weselach w stylu vintage.


Jesteśmy zawodowymi muzykami estradowymi, od lat działającymi na rynku muzycznym w wielu profesjonalnych składach. W swojej muzyce wykorzystujemy najnowocześniejsze rozwiązania techniczne instrumentów, a wszystko co gramy wykonujemy na żywo, bo szeroko rozumiany kunszt muzyczny jest tym, co najbardziej nas interesuje. Dzięki temu na każdym występie tworzy się niepowtarzalna atmosfera, zapadająca w pamięci odbiorów na długo potem.

Repertuar Cracow Cover Band dostosowujemy do indywidualnych potrzeb, a jego kanwę stanowią standardy polskiej i zagranicznej muzyki rozrywkowej, utwory starsze jak i współczesne, jak np.: Isn't She Lovely (Stevie Wonder), Mercy (Duffy), A Night Like This (CaroEmerald), czy Nigdy więcej nie tańcz ze mną (Ania Dąbrowska).

Jeżeli macie Państwo swoje ulubione utwory, które chcielibyście usłyszeć – powiedzcie nam o tym – mając taką informację jesteśmy w stanie je przygotować. Dokładamy wszelkich starań, aby zachować brzmienie i charakter wykonywanych piosenek, przywołać najlepsze wspomnienia i zapewnić świetną zabawę.

Zespół tworzą:

Monika / Karolina – wokal
Krzysiek – saksofony
Mateusz – instrumenty klawiszowe, akordeon
Michał – gitary
Miłosz – kontrabas, gitara basowa
Rysiek – perkusja

 
© 2018 CCB Wszystkie prawa zastrzeżone • polityka plików cookies • strony internetowe